سامانه جی آی اس استان فارس

چرا به یک سامانه جی آی اس نیاز داریم ؟

بسیاری از سازمانها ی دولتی و خصوصی علی رغم تمام امکانات موجود و ظرفیت های لازم برای تهیه داده های مکانی هنوز از منابع خارجی داده ها که مستند و دقیق هم نیستند استفاده می کنند ! که مشابه آن سرویس های گوگل و اوپن استریت مپ می باشد . نواقص این داده ها به خصوص در مناطق خارج از محدوده شهرها به وضوح مشهود است و عملا کاربردی برای کشور ما ندارد . از طرفی سامانه های webgis منتشر شده یا تولید شده داخل کشور فاقد داده های اختصاصی هستند و همیشه وابسته به سرویس های خارج خواهند بود .

مشکل این نقص در داده های مکانی  در زمان حوادث طبیعی ، بیماریهای اپیدمی ، آمار و سرشماری ، امداد و نجات ، تصادفات جاده ای و شهری ، و صدها مورد دیگر آشکار می شود و حتی برخی سازمانها از ارایه حداقل ها در این زمینه محروم هستند.

آیا درزمان وقوع یک سیل در یک منطقه به سرعت قادرهستید آبادی های در معرض خطر با اولویت جمعیت بیشتر را آگاه کرده یا عملیات امدادی برای انتقال آنها انجام دهید ؟ اینجاست که این سامانه بکار می آید !

WebGis چیست ؟

هنگامی داده های جی آی اس از روش های مختلف بدست آیند قطعا باید برای نمایش و فراخوانی و استفاده عمومی یا خصوصی آنها را در یک سرویس نقشه با قابلیت های سفارشی قرار دهیم ، این می تواند طبق معیارهای ما به صورت آفلاین یا آنلاین باشد و گاه کاربران خاصی قادر باشند از طرق اپلیکیشن یا دسکتاپ به آن دسترسی داشته باشند . کاربردهای فراوان این گونه سامانه ها و سفارشی سازی طبق نیاز سازمانی یا شخصی یکی از مزایای این سامانه است .

پروژه بومی سازی نقشه استان فارس

به منظور اجرای چنین سامانه ای ما داده های استان فارس را به صورت بومی بروز کرده اطلاعات تقسیمات سیاسی بروز شده را نیز در آن پیاده کرده ایم و هم اکنون هم به صورت مداوم در حال ویرایش و بروزرسانی آن هستیم . و حتی مطابق نیاز و لایه های اطلاعاتی می توانیم سفارشی سازی نقشه را مطابق سامانه شما انجام دهیم .

نمونه بخشی از جزییات این نقشه را در ستون سمت چپ مشاهده می فرمایید .

آیا برای شهرهای استان فارس هم اینکارعملی است ؟

پاسخ ما قطعا آری است . ما در مقاطعی حتی نقشه های مرکز شهرستانهای استان فارس را تهیه کرده ایم که به صورت اختصاصی و با روش برداشت میدانی داده ها تهیه شده ا ند و در صورت سفارش شما می توانیم اطلاعات بیشتری به آن افزوده یا آن را بروز کنیم .

هزینه اجرای این نقشه ها بسیار کمتر از تعرفه های موجود می باشد .

چگونه سفارش دهم ؟

شما می توانید از طریق فرم زیر ابتدا درخواست خود را مطرح کنید ، ما در اولین فرصت با شما تماس می گیریم .

\"\"
\"\"
\"\"

error: Content is protected !!
Scroll to Top